Lekarze Sosnowiec

lek. dent. Jolanta Banyś

Badent
gacka 1
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam Panią Doktor Jolantę! Najlepsza stomatolog, u jakiej byłam. Ostatnio trafiłam z ukruszoną 'jedynką' i w ciągu jednej krótkiej wizyty, ząb został naprawiony tak, że nie widać żadnych śladów. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Wizyty zawsze odbywają się w bardzo przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Widać, że Pani Doktor ma duże doświadczenie w swoim fachu, wszystko rzeczowo wyjaśnia i dba o dobre samopoczucie pacjenta. Podsumowując - ogromny profesjonalizm i świetne ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pan Rajai Abdel Samad jest bardzo przystojnym i miłym lekarzem, mam nadzieje że jak będize robił mi zabieg to nie będzie nic czuć.

lek. med. KRZYSZTOF SOLANA

,,UNIA BRACKA,,
OGRODOWA 1
Sosnowiec

Doktor Solana jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem oraz wiedzą, którą dzieli się z pacjentką. Wizytę rozpoczyna od uważnego wywiadu podczas , którego wszystko szczegółowo omawia i szuka dla pacjentki najlepszego rozwiązania. Po wykonaniu badań ustala dalszy przebieg leczenia. Dzięki wskazówką Pana Doktora , uniknęłam operacji. Teraz jestem pod stałą kontrolą Doktora i wszystko jest w należytym porządku. Dziękuję Doktorze za poświęcony czas oraz uważność i fachowe podejście. Jeżeli chcesz ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Karol Warwas

CM Sante
Aleja Wolności 6
Sosnowiec

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Elżbieta Drzewiecka

ulica Lenartowicza 148/6
41-200 Sosnowiec

Polecam! Uratowala zycie mojej siostrze!!!! Wybitna specjalistka!!! .

lekarz Magdalena Miczko

Internista, Kardiolog

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Michał Petelenz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Szczerze polecam!!! Bardzo dobry lekarz internista. Świetny w rozpoznaniu choroby i stawianiu diagnozy. Byłam pacjentką kilka lat. Jestem zdrowa i bardzo wdzięczna panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Maria Michnik

lekarz Justyna Sapała-Stachurska

Gabinet Vision Express
ul. Stanisława Staszica 8 B
41-200 Sosnowiec

Dla mnie wzór lekarza. Takich lekarzy nam potrzeba, ja polecam. Cierpliwość do pacjenta kompetencja, wyjaśnienie choroby, uprzejmość.
Opinia dodana przez: Marcel Żychowicz

lekarz Jolanta Małecka-Dembowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Lenartowicza 73
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobra pani doktor. Jest świetnym lekarzem jakich mało. Leczyła zarówno mnie, jak i moją mamę. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Beata Jusiak

lek. med. Małgorzata Kocot-Styn

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Wysoka 13/152
41-200 Sosnowiec

Znakomita Pani doktor kompetentna, rzeczowa, bardzo cierpliwa do pacjentów ,wydaje trafne diagnozy ,polecam każdemu
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Maciej Miszta

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza - kompetencja i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości medycznych związanych z chorobą bliskiej osoby. Ilość poświęconego czasu, uprzejmość, empatia - jestem ogromnie wdzięczna że udało się trafić do Tego Lekarza. Najważniejsze jednak było zaangażowanie w leczenie , na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń z lekarzami - lepszych i gorszych - kontakt z Panem Maciejem wykraczał daleko poza ramy standardowego leczenia. Jesteśmy z całą rodzina ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Anna Chojnacka-Gabryel

Psychiatra

ulica Grottgera 6/3
41-219 Sosnowiec

Polecam. Profesjonalna i mądra Pani doktor. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i poleciłem ją kilku moim znajomym. Wszyscy mają podobną opinię. Pierwszy raz przyszedłem na wizytę również z polecenia. Było warto. Jestem pod dobrą opieką.
Opinia dodana przez: Olaf

lekarz Magdalena Klimczyk-Dobrosz

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

To bardzo dobry lekarz ,starannie tłumaczy ,i opiekuje sie pacjentem ,dobrze zna zagadnienia chorob wzj,GORACO POLECAM LEKARZA

lekarz Teresa Glińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera!!!

dr Lucyna Biela-Chadzińska

Kardiolog, Internista

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu. Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny. Polecam serdecznie, Alicja G.

lekarz Jacek Kozak

Lekarz medycyny pracy

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Bardzo miły, sympatyczny lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy jest uprzejmy, a jego leczenie zawsze skuteczne, antybiotyk przepisuje zawsze rozważnie ale nie zastanawia się nad tym kiedy uzna, że jest potrzebny. Już nie chodzę do lekarza w przychodni tylko do Pana Kozaka, mój mąż również. Przyjmuje w Medyku w Sosnowcu. Inni lekarze interniści w tym samym miejscu biorą 50, 60 zl. Polecam tego lekarza.

lekarz Agnieszka Plusak-Grzywocz

Dermatolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Robiłam u pani doktor botox i wypełniacze i jestem bardzo zadowolona. "Ostrzykuje" bardzo delikatnie a efekty są widoczne już następnego dnia. Gorąco polecam

lekarz Ewa Tomicka-Wydrychiewicz

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Pod każdym względem lekarz godny polecenia. Bardzo ważne, że Pani Doktor ma na względzie przede wszystkim dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

Psychiatra

Specjalistyczny gabinet Psychiatryczny
3-go Maja 14, DT SEZAM, III piętro
41-200 Sosnowiec

Wizyty przebiegają bardzo spokojnie i komfortowo, w luźnej, przyjaznej atmosferze- Pani doktor zawsze maksymalnie skupia się na pacjencie, nie spogląda na zegarek, nie niecierpliwi się. Jest bardzo wnikliwa, zgłębiając problem zadaje dużo pytań, ale też potrafi wsłuchać się w człowieka, spokojnie wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii i zapisanych leków, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: maria82